História - Fabbri.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

História

Fabbri 1905 - 2013

Portomaggiore v roku 1905V roku 1905 v Portomaggiore na juh od mesta Farrara, prevzal Gennaro Fabbri starý sklad liečiv aj s pivnicou a začal produkovať prvé likéry a sirupy. Tak začala história firmy Premiata Distilleria Liquori G. Fabbri dnešné FABBRI 1905.

Po prvých dvoch úspešných likéroch prišiel na trh špeciálny a veľmi starý "cognac", ktorý dozrieval v špeciálnych Slovinských dubových sudoch.
Tento koňak sa preslávil počas povojnových rokov ako Gran Senior Fabbri.

 

V období medzi rokmi 1920 - 1930 debutoval Fabbriho najznámejší výrobok Amarena, ktorý bol inšpirovaný receptom na " marena con frutto" čo je vlastne ovocná marena Gennarovej ženy Rachele.

V tomto období nastúpila do firmy druhá generácia Fabbri - ovcov a to v podaní Romea a Alda, ktorí tvorili aktívnu časť pri rozmachu spoločnosti a tiež pomáhali otcovi vytvárať marketingovú stratégiu, čo bolo v tých časoch niečo naozaj revolučné. Aldo a Romeo precestovali krížom krážom celé Taliansko a predstavovali ľuďom značku Fabbri na dvoch legendárnych autách " Isotta Fraschini " čo bolo auto hviezd. Tieto autá súťažili aj na rallye Paríž - Peking v roku 1907. Obchod začal skutočne naberať na otáčkach...

Viac o histórii spoločnosti a značky Fabbri...

Pridajte sa k rodine spokojných zákazníkov FABBRI


Produkty firmy Fabbri sa vždy inšpirovali talianskými tradíciami, pričom neustále dynamicky reagovali na zmeny v trendoch a zmeny v spôsoboch konzumácie.

V súčasnosti je spoločnosť a značka FABBRI  jedným z popredných dodávateľov sladkých technológií po celom svete.

Vyskúšajte a pridajte sa k rodine spokojných zákazníkov značky FABBRI.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky